ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на право оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Волинської області

Комунальна установа «Управління будинком Волинської обласної ради»  оголошує конкурс по об’єкту оренди, що знаходиться за адресою: м. Луцьк, майдан Київський, 9, площею – 434,6 кв. м. з метою розміщення суб’єкта господарювання, по здійсненню надання послуг громадського харчування.

- загальна площа приміщення - 434,6 кв.м.;

- стартова орендна плата з ПДВ – 11219 (одинадцять тисяч двісті дев’ятнадцять)грн.,62коп.;

- режим роботи з 8:00 – 18:00 годин.

            Початкові умови конкурсу на право оренди об’єкту нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади:

найбільший запропонований розмір (%) орендної ставки за використання нерухомого майна за цільовим призначенням порівняно із початковим розміром орендної ставки.

 мета використання комунального нерухомого майна (об’єкту оренди) за цільовим призначенням.

 своєчасне і у повному обсязі внесення орендної плати щомісяця у термін не пізніше 15-го числа місяця, наступного за звітним, з урахуванням індексу інфляції.

— відшкодування переможцем конкурсу витрат на здійснення незалежної оцінки об‘єкта оренди.

— страхування орендованого майна;

— відшкодування витрат балансоутримувача на утримання майна;

— відшкодування балансоутримувачу вартості комунальних послуг; витрат на утримання прибудинкової території, вартості послуг по ремонту і технічному обслуговуванню інженерного обладнання та внутрішньобудинкових мереж, ремонту будівлі, у т. ч.: покрівлі, фасаду, вивозу сміття або сплата за послуги на підставі договорів з постачальниками;

— утримання об’єктів відповідно до санітарно-екологічних та протипожежних норм, дотримання правил охорони праці;

— підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;

— здійснення певних видів ремонтних робіт.

            Для участі в конкурсі учасник конкурсу подає на розгляд конкурсної комісії такі матеріали:

а) заяву про оренду (заявку на участь у конкурсі);

б) відомості про учасника конкурсу;

- юридичні особи - копії установчих документів, засвідчені в нотаріальному порядку;

- неприбуткові організації - нотаріально засвідчену копію документів про реєстрацію неприбуткової організації;

- фізичні особи, які є суб'єктами господарської діяльності - нотаріально засвідчену   копію   свідоцтва   про   державну   реєстрацію   суб'єкта підприємницької діяльності - фізичної особи; довідку з місця проживання;

- фізичні особи, які не є суб'єктами господарської діяльності - нотаріально засвідчену копію паспорта;

Суб'єкти підприємницької діяльності допускається до участі у конкурсі в разі внесення суми застави в розмірі 30% початкового розміру орендної плати за об'єкт   оренди - для юридичних осіб, 10% - для фізичних осіб та неприбуткових організацій шляхом перерахування відповідних коштів на рахунок Балансоутримувача.

Реквізити Балансоутримувача: р/р 26005055420140 в ВРУ КБ “Приватбанк” м. Луцька, МФО 303440, код ЄДРПОУ 20124750.

            Усі учасники конкурсу подають зобов'язання (пропозиції) щодо виконання умов конкурсу. Зобов'язання (конкурсна пропозиція) подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті. Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 6 днів до початку проведення конкурсу.

            Конкурс буде проведено за адресою: м. Луцьк, майдан Київський, 9 після 30 днів з дня публікації даного оголошення в газеті «Волинь -нова». Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс» (конверт має бути опечатаний печаткою претендента на участь у конкурсі, у разі її наявності), із зазначенням назви учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса,  балансоутримувач).

Прийом заяв на участь у конкурсі припиняється за 6 днів до початку проведення конкурсу до 17:00 (каб.611).

За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Луцьк, Київський майдан, 9 кабінет  611, або за телефоном 77- 82-71, 77-82-70.

 

Начальник

КУ «Управління будинком Волинської

обласної ради»                                                                      Бірук І.А.