Анатолій Філюк: «Іду на зустріч, щоб почути кожного»

Фото: 

 

Анатолій Філюк другу каденцію поспіль представляє у Волинській обласній раді інтереси жителів Полісся. Камінь-Каширщина, Любешівщина та Маневиччина – серед найвіддаленіших від центру Волині місцевостей. Анатолій Миколайович озвучує проблеми тутешніх жителів у Луцьку. У цьому допомагає посада радника голови Волинської обласної ради Григорія Недопада.

 

Анатолій Філюк – один з найдисциплінованіших обранців. Він взяв був присутній на усіх дев’яти сесіях облради нинішньої каденції і бере активну участь у засіданнях постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Основою депутатської діяльності Анатолія Миколайовича є діалог з виборцями.

Стараюся, щоб не люди приходили до мене на прийом, а сам іду до них. Їжджу у найменші села і вислуховую проблеми. Та і мій телефон знають всі, а я приймаю дзвінки з будь-якого номера. У цьому спілкуванні з’ясовуємо проблеми, вирішуємо їх через звернення, запити, розповідає Анатолій Філюк. До речі, під час нашої короткої зустрічі розмова декілька разів переривалася через дзвінки від виборців.

– На жаль, не все можна зробити самостійно. Чимало біди є у людей. Кожен депутат має фонд у 150 тисяч гривень. Мій ліміт на цей рік уже вичерпався. Вдалося допомогти понад тридцятьом родинам: на лікування, відновлення житла після пожежі та інше. Але я вважаю, що цих коштів замало. При розгляді бюджету області на наступний рік ініціюватиму збільшення депутатських фондів. Хоча б для представників з чорнобильських територій, де люди хворіють частіше, – зазначає депутат.

Анатолій Філюк постійно співпрацює з головними лікарями медзакладів на території свого округу, начальниками відділів та управлінь, директорами шкіл, старостами сіл аби разом вирішувати проблеми. Цю роботу Анатолій Миколайович обіцяє продовжити наступного року.

Ще однією больовою точкою для поліського регіону є діяльність «Волиньобленерго» та підрозділів компанії на місцях. Останнє звернення громадян стосується нового мікрорайону у Камені-Каширському. За словами депутата, тут люди зібрали кошти, хочуть вселитися у нові оселі до зими, а підключитися до електромережі не можуть, бо затягується процедура з оформленням проєктно-кошторисної документації.

– На наступну сесію у мене вже підготовлене звернення до голови ОДА та відповідних структурних підрозділів, аби вони посприяли прискоренню підключення електрики до новобудов, – обурюється Анатолій Філюк.

Третій ключовий напрямок діяльності депутата – дороги. Анатолій Миколайович лобіює ремонт двох важливих для волинського Полісся доріг – Т0308 і Т0311. Перша йде від Любомля на Любешів, друга – з Каменя-Каширського на Горохівщину. Цьогоріч вони не потрапили до переліку на ремонт, але є сподівання, що це станеться наступного. На окремих ділянках дороги настільки аварійні, що перевізники відмовляються їздити за маршрутами між селами.

– Є багато проблем, але потроху їх вирішуємо. Допомагає взаємодія з депутатами своєї фракції в обласній раді та загалом з депутатами усіх рівнів. Також і посада радника голови облради сприяє. Григорій Недопад – дієвий керівник. Він вміє чути і намагається сам вивчати проблему на місцях. Нам головне втримати людей, щоб вони не виїжджали за кордон, бо не буде їх, тоді все втратить сенс, – каже Філюк.

Наостанок Анатолій Миколайович наголосив на ще одному актуальному моменті – боротьбі з коронавірусом. Сам він уже отримав дві дози щеплень і закликав своїх виборців брати з нього приклад.


Сергій КРАЙВАНОВИЧ