Анатолій Філюк звітує про депутатську діяльністьЗвіт про роботу депутата Волинської обласної ради

Анатолія Миколайовича Філюка

 

Обраний депутатом Волинської обласної ради  на виборчому окрузі № 11 від Волинської обласної регіональної парторганізації політичної партії "Українське об’єднання патріотів - УКРОП". Член фракції "УКРОП" в обласній раді. Член постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства.

Не пропустив жодного пленарного засідання обласної ради. Брав участь у всіх засіданнях постійної комісії, до якої входжу.

За моєюініціативоюбулирозроблені та поданідепутатськізапитиізвернення, зокрема:

-          щодо створення госпітального округу з центром у м. Камені-Каширському (адже Міністерство охорони здоров’я України прийняло рішення про створення на Волині лише трьох госпітальних округів, відстоюю створення четвертого);

-          щодо виділення коштів на будівництво загальноосвітньої школи у селі Оленине;

-          щодо ремонту дороги Камінь-Каширський—Полиці—Оленине—Рудка-Червинська.

Ініціював підготовку 38 колективних звернень до голови обласної ради та голови облдержадміністрації.

Завдяки взаєморозумінню серед депутатів вдається вирішувати більшість питань.  Таким чином на Камінь-Каширщину виділялися чималі кошти. Так, у 2017 році 170 тисячгривень залучили на придбання трактора для ВУЖКГ, 150 тис. — на будівництво соціально-культурного центру в с.Карпилівка, 100 тис. грн. — на капітальний ремонт даху школи с.Гута-Боровенська та ін.

Однією із актуальних тем у Камінь-Каширському районі є використання лісових ресурсів.Тому підготував відповідне депутатське зверненнящодо погодження з органами місцевого самоврядування питань використання лісових ресурсів.Поділяю думку, що з верхівковим короїдом потрібно оперативноборотися ітому добре було б, якби погодження на вирубку хворих дерев давалося на рівні директора лісгоспу, а не чекати місяцями погодження про відведення ділянок. Відстоюю думку, що треба обов’язково зменшити кількість рубок головного користування, заборонити вирізання незрілого лісу.

У співпраці із депутатами обласної ради вдалося залучити кошти обласного бюджету на співфінансування ремонту деяких доріг. 2017 року з обласного бюджету було виділено по 100 тисяч гривень на ремонт дороги Запруддя — Карасин, Видерта – Ворокомле, біля 500 тисяч гривень на ремонт вулиць в с.Брониця та містіКамені-Каширському.

До мене, як депутата, звертаються люди із особистими проблемами. У міру можливостей намагаюся їм допомогти. Найчастіше звертаються за допомогою на лікування, на дороговартісні операції.

Постійно відвідую населені пункти свого округу, спілкуюсь з жителями сіл, цікавлюсь їхніми проблемами, беру участь у роботі виконкомів сільських рад.

Зустрічаюся з людьми безпосередньо у населених пунктах свого виборчого округу. Вони звертаються до мене і через моїх помічників, зокрема, Володимира Приведенця, Світлану Сидорук, Віктора Гордійчука. Особисто проводжу прийом громадян першого та третього понеділка кожного місяця. Люди приходять не лише з проблемами, а й з порадами, рекомендаціями, ідеями. Тому зауважую, занотовую, беру до уваги те, що болить їм, над чим треба працювати у подальшому, як депутату.