Депутат вимагає провести перевірку щодо дотримання санітарних норм ТзОВ "Птахокомплекс "Губин"До депутата обласної ради Бориса Бабійчука   звернулися мешканці м.Нововолинська зі скаргами на нестерпний запах, який, як вони вважають,  розповсюджується  через  діяльность ТзОВ «Птахокомплекс «Губин».  вони також розповідають, що    фіксували факти незаконного поводження з відходами.
"Спілкуючись з експертами, мені стало відомо, що санітарно захисна зона для такого типу підприємств становить 300 м і при дотриманні всіх технологічних вимог неприємний вплив не повинен розповсюджуватися за її межі. Фактично ж неприємний запах відчутно на відстані до 2000 м. Мешканці, які  проживають на відстані 540-1000м не можуть навіть відкрити вікон, не виходять на вулицю для прогулянок, бо дихати неможливо", - йдеться у запиті депутата Бабійчука.
"Зважаючи на вищевикладене прошу:
-     перевірити дотримання підприємством технологічних вимог згідно із проектною та дозвільною документацією;
-    встановити, які технологічні викиди спричиняють неприємний запах;
-    перевірити концентрацію шкідливих викидів підприємства  в житловій зоні [середньодобову ГДК);
-     перевірити, чи в дозволі на викиди вказаний перелік речовин, які спричиняють неприємний запах і їхня концентрація не перевищує середньодобову ГДК;
-    перевірити, чи не відбувається незаконне накопичення та утилізація відходів переробки", - йдеться в запиті.
    Депутат просить у випадку  виявленні порушень призупинити дію дозвільних документів  на   діяльність  підприємства, до тих пір, поки   проблеми з викидами не будуть вирішені. Запит адресовано начальнику управління екології та  природних ресурсів облдержадміністрації   та начальнику Головного управління Держпродспоживслужби України у Волинській області.

Результати голосування за запит.

Всі запити Бориса Бабійчука

Всі запити та запитання