ДІДЖИТАЛІЗАЦІЯ І НАБЛИЖЕННЯ ПОСЛУГ - МІГРАЦІЙНА СЛУЖБА В ОБЛАСТІ ПІДСУМУВАЛА РОБОТУУ нараді за підсумками 9-ти місяців діяльності управління Державної міграційної служби України у Волинській області взяв участь і голова обласної ради Григорій Недопад.
Як зазначив у підсумковій доповіді керівник управління міграційної служби в області Іван Войцешук, цьогоріч основні зусилля були спрямовані на діджиталізацію послуг (впровадження електронних сервісів, електронної черги, оплата адмінпослуг платіжними картками), їх наближення до громадян з огляду на процеси децентралізації, а також адаптація до роботи в умовах карантинних обмежень.
Зокрема, відповідно до Закону України «Про Єдиний державний демографічних реєстр, та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» управлінням та його підрозділами в територіальних громадах надається 18 адміністративних послуг. З початку року співробітниками служби було оформлено: 37,5 тисяч закордонних паспортів, понад 30 тисяч – паспортів громадянина України у вигляді ID-картки, також надавалися посвідки на постійне чи тимчасове проживання в Україні, витяги з Єдиного державного демографічного реєстру, інші послуги.
Також велася робота з протидії нелегальній міграції – виявлено та екстрадовано 26 нелегальних мігрантів, трьом десяткам іноземців заборонено в’їзд до України, прийнято близько 30 заяв про визнання біженцем від громадян Білорусі, РФ, Камеруну, Марокко, Індії, Ірану, Єгипту, Сирії та інших країн.  
Голову обласної ради Григорія Недопада особливо цікавили аспекти співпраці міграційної служби з місцевими громадами, адже від цього значною мірою залежить доступність реєстраційних послуг для мешканців громад. Іван Войцешук зауважив, що відповідно до нових норм з 1 квітня передача інформації про реєстрацію, зняття з реєстрації місця проживання, перебування фізичних осіб здійснюється виключно в електронній формі. При чому, передбачена можливість формування реєстру територіальної громади програмними засобами інформаційної системи ДМС. Однак, досі електронний реєстр не ведеться у Велицькій громаді Ковельського району та Доросинях Рожищенського. Окрім того, територіальний підрозділ міграційної служби не має змоги працювати у Горохові, оскільки місцева влада не спроможна надати приміщення. Григорій Недопад запропонував винести озвучену проблематику на найближче засідання координаційної ради органів місцевого самоврядування. Натомість керівники Ківерцівського та Шацького відділів міграційної служби висловили вдячність голові облради за сприяння у забезпеченні комфортних умов для роботи в цих громадах.
На завершення Григорій Недопад відзначив кращих працівників управління ДМС, зокрема  за сумлінну працю та професійність Почесними грамотами нагороджено керівника Івана Войцешука, його першого заступника Олександра Пахолюка та завідувачку сектором управління персоналом Наталію Ващук. Подяки голови обласної ради оголошено співробітникам: Катерині Чичелюк, Іванні Клочко, Тетяні Романюк, Тетяні Ковальчук та Наталії Левчук.