Дивіться сьогодні програму "Відкрита влада. Область""Відкрита влада. Область" - спільний телепроект обласної ради та ТРК "Аверс". Тема чергової програми "Чи готова Волинь до опалювального сезону?".

Уряд заявляє про майже стовідсоткову готовність України до опалювального сезону 2018-2019 років. Чи все гаразд на Волині?
Чи технічно готова внутрішньообласна мережа для забезпечення безперебійного газопостачання в області? Волинь багата на місцеве паливо. Маємо торф, вугілля та дрова. Чи варто стимулювати використання цих видів палива як альтернативу газу?

Упродовж півтори години наживо говоримо на ці та інші теми.

Початок прямого ефіру о 19.15 на ТРК "Аверс". Поставити питання учасникам можна   на сторінці Волиньради у Фейсбук https://www.facebook.com/volynrada (використовуючи опцію "Коментувати" під новиною про цю подію).

 

 

Учасники програми:

 - Юрій Цейко - голова постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства; 
- Іван Киричик - секретар постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства; директор ДП "Волиньторф"; 
- Віктор Козак - депутат обласної ради;
- Андрій Карпомиз - комерційний директор ПАТ "Волиньгаз";
- Павло   Козюк - технічний директор ПАТ "Волиньгаз".

Повідомляємо також, що Волинська обласна рада офіційно запрошувала до участі в програмі представника Волинської ОДА. Відповідний  лист було спрямовано голові ОДА Олександрові Савченку.