Форум "Волинь-Інвест 2018" почав свою роботуСьогодні в обласному центрі Волині в РЦ "Промінь" відбувається форум "Волинь-Інвест 2018". Виконавча влада області вважає цей захід головною інвестиційною подією року. За  даними офіційного сайту ОДА  у заході, де ведеться мова про інвестиційну привабливість Волині, бере участь 700 учасників, серед яких 300 бізнесменів.

 Заплановані панельні дискусії,   огляд виставки місцевих підприємств та ознайомлення з туристично-рекреаційним потенціалом області .

Формат форуму передбачає насичену програму, що складається з трьох тематичних дискусійних платформ, які присвячені питанням:

– "зеленої економіки", енергетичної ефективності, нової промисловості, логістики, створення та функціонування індустріальних парків і логістичних центрів;

– розвитку сільського та лісового господарства;

– туризму, культурної, науково-освітньої співпраці.

У відкритті заходу взяли участь керівники області та Луцька. Голова ОДА Олександр Савченко відмітив, що Волинь - серед лідерів в Україні за процесами децентралізаційних реформ, що сприяє покращанню інвестиційного клімату в нашому регіоні. Він також відмітив  успіхи будівельної та лісової галузей. Головний потенціал області, на думку пана Савченка, - розвиток туризму.

Перший заступник голови обласної ради Олександр Пирожик назвав Волинь великою зоною рекреації, зважаючи на велику кількість озер та лісів.

Разом з тим, він зосередив увагу на ефективності використання природних ресурсів Волині, зокрема лісів. "Волинь експортує дари лісу, а мала б експортувати лісову продукцію. Не кругляк, - а вироблений з нього товар. Лісопродукція - це також товар, який можна експортувати і дорого продавати", - зауважив пан  Пирожик. Він переконаний, що до лісова галузь Волині потребує залучення інвестицій.

Перший заступник голови обларади також зупинився на проблемах молочної галузі. Він наголосив, що кризу у волинському молочарстві спричинили низькі закупівельні ціни на молоко.

Олександр Пирожик вважає, що найбільшим потенціалом області є її працьовиті люди, які, крім усього, ще дуже талановиті та обдаровані. Культура та духовність - це також важливі чинники для інвестиційної привабливості області, вважає перший заступник голови облради. Він розповів присутнім про результативну роботу Волинської обласної ради у цьому напрямку. Нагадаємо, завдяки принциповій позиції депутатів були відрожені фестивалі авторської пісні та співаної поезії "Оберіг" та фольклорна "Берегиня".

Олександр Пирожик згадав і трагічні сторінки нашого сьогодення, адже Волинь втратила більше двохсот своїх синів, які віддали життя за волю та незалежність України. "Згадаймо про тих людей, заавдяки яким ми маємо змогу спілкуватися сьогодні тут у комфортних умовах", - закликав перший заступник голови облради.

Учасникам форуму він побажав продуктивної роботи.