Мешканці Локачинського району сподіваються на допомогу в будівництві підвідного газопроводуДо депутата обласної ради Михайла Скопюка звернулися представники громади села Холопичі Локачинського району з проханням сприяти вирішенню питання співфінансування будівництва підвідного газопроводу до Холопич від села Маньків. Про це повідомляється у депутатському запиті, підтриманому більшістю. ради.
"Питання особливо актуальне для цієї території, адже в межах сільської ради знаходяться свердловини Локачинського газопромислу.
Загальна кошторисна вартість будівництва - 1814615 грн, з яких в Холопичівському сільському бюджеті передбачено - 500000 грн, та залучено 500000 грн від ТзОВ «Птахокомплекс Губин» агропромислової групи «Пан Курчак». Дефіцит коштів 814615 грн.
Проектно-кошторисну документацію виготовлено виключно за кошти громади. Крім того, у 2008 році також за кошти громади (500000 грн) у селі збудовано вуличний газопровід.
Тому сільська громада просить виділити 800 тис. грн. з обласного бюджету для вирішення питання будівництва підвідного газопроводу до Холопич від села Маньків", - пише Михайло Скопюк. Запит надіслано   голові Волинської обласної державної адміністрації  для розгляду по суті.

Результати голосування

Всі запити Михайла Скопюка

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них