НА ВОЛИНЬ З’ЇХАЛИСЯ РЯТУВАЛЬНИКИ З УСІЄЇ УКРАЇНИОбласть приймає Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

Упродовж трьох днів за кубок України з пожежно-прикладного спорту змагатимуться 14 команд. Це не тільки територіальні підрозділи ДСНС, а й студенти вищих навчальних закладів служби з надзвичайних ситуацій.

Від імені обласної ради учасників змагань привітав Григорій Пустовіт.

«Це не просто змагання, це частина роботи і професійної діяльності учасників турніру. Адже те, в чому ви сьогодні будете змагатися - в виконанні елементів пожежно-прикладного спорту, ви використовуєте при виконанні бойових завдань. Ви - найкращі в Україні. То ж бажаю вам проявити всі свої навички, вміння, професіоналізм і перемогти. Перевершити себе  і результати, які вважаються рекордними». – звернувся до учасників змагань заступник голови обласної ради.

Григорій Пустовіт також подякував організаторам за те, що спортсмени мають можливість змагатися в комфортних і сучасних умовах, а професійна майстерність пожежних  визнається як окремий вид спорту.

Волинські вогнеборці у національному рейтингу - одні з найсильніших, розповідає старший помічник чергової зміни ДСНС України у Волинській області Юрій Сафатюк. Такі результати досягаються важкою працею, тренування - двічі на день, постійні навчально-тренувальні збори.

«Волиняни брали  участь як в Чемпіонатах Європи, так і в Чемпіонатах світу і здобували призові місця. Серед наших спортсменів –четверо представників Збірної команди України і двоє заслужених майстрів спорту.  Пожежники - люди, які загалом небайдужі до своєї професії. А в команді– ті, хто фанатично відданий цій справі»,- зазначає Юрій Сафатюк.

За результатами першого дня змагань волиняни лідирують у загальнокомандному заліку.