"Наші громадяни мають, як мінімум, відчувати, що їхніми проблемами займаються", - Юрій Ройко правоохоронцямДо  депутата облради Юрія Ройка звернулись мешканці Ківерцівщини. Люди в стані розпачу і безнадії, бо упродовж року  було здійснено низку пограбувань приватних помешкань у Ківерцівському районі.
"Зокрема, 5 будинків пограбовано в Цумані, 2 в Олиці, 1 в Кадищах, 1 в Дерно, 1 в Ставку. А в садиби Януль Світлани та Шевчука Володимира грабіжники навідались двічі.
Це лише 11 епізодів, про які потерпілі мені повідомили. Насправді кількість пограбувань набагато більша",  - пан Ройко виклав проблему жителів Ківерцівщини у своєму запиті. Документ підтриманий більшістю депутатів та спрямований прокурору Волинської області  та начальнику Головного управління Національної поліції у Волинській області   для розгляду і вирішення по суті.
"Я не фахівець криміналістики, але складається враження, що практично всі пограбування відбувались як «під копірку», за одним сценарієм. Злочинці діяли «професійно», нахабно, з особливим цинізмом.
Потерпілі від грабіжників обурені бездіяльністю поліції і прокуратури. На неодноразові офіційні звернення людей до правоохоронних органів щодо пограбувань їх осель не отримано жодної відповіді.
Потерпілі вважають, цитую: «поліція, слідчі органи, прокуратура бездіяльні, жодна справа не закрита роками, нічого не роблять задля нашої безпеки».
Тому, шановні Петре Петровичу та Анатолію Васильовичу прошу повідомити про хід досудового розслідування у кримінальних впровадженнях щодо низки грабежів в Ківерцівському районі.
Шановні правоохоронці! Наші громадяни мають, як мінімум, відчувати, що їхніми проблемами займаються, має бути хоч якийсь зворотній зв'язок з потерпілими", - йдеться в запиті Юрія Ройка.

Результати голосування за запит

Всі запити Юрія Ройка

Всі депутатські запити та реагування на них