НОВА МОДЕЛЬ ПОЗАШКІЛЛЯ: ДОСТУПНЕ І ПРОГРЕСИВНЕПерший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук взяв участь у Всеукраїнському форумі «Позашкільна освіта без бар’єрів. Модель майбутнього». Захід, ініційований Міністерством освіти і науки України, сьогодні відбувся у столиці. Форум був присвячений 30-річчю створення системи позашкільної освіти та об’єднав працівників закладів позашкілля з різних регіонів України, урядовців, парламентарів, представників Офісу Президента, профільних заступників голів обласних рад та облдержадміністрацій.
« Усі ці 30 років позашкільна освіта виступала драйвером розвитку креативності не тільки дитини, а й вчителя. Позашкілля вистояло і віднайшло шляхи свого розвитку, створивши унікальну систему навчання, виховання та розвитку особистості, забезпечивши міцне підґрунтя для прогресивної трансформації цієї системи. На сьогодні позашкілля є інструментом, який дозволяє розкрити потенціал дитини, схильність до тих чи інших галузей науки», – зауважив у вступному вітальному слові Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.
У своєму виступі він також окреслив позитивні  кроки Міністерства освіти і науки, спрямовані на розвиток позашкільної освіти, а саме:
  - затвердження Типової освітньої програми закладу позашкільної освіти;
  -  затвердження плану заходів з реалізації Концепції розвитку STEM-освіти, який поетапно впроваджується;
   - внесення на розгляд Верховної Ради Кабінетом Міністрів законопроєкту, спрямованого на розвиток системи позашкільної освіти;
    - відкриття першого в Україні інтерактивного Музею науки Малої академії науки, що дістав всебічного визнання, та робота зі створення Музею математики.
У межах форуму також відбулось урочисте нагородження працівників закладів позашкільної освіти відомчими відзнаками МОН.
За матеріалами офіційного сайту МОН.