Павлівській ОТГ потрібна допомога на ремонт пожежного автомобіляДо  депутата Волинської обласної ради Костянтина Зінкевича  звернулися мешканці Павлівської ОТГ Іваничівського району з  відповідним проханням. Про це йдеться в запиті депутата, підтриманому на 21 сесії.
"У Павлівській громаді гостро стоїть питання організації гасіння пожеж. До складу громади входить 11 населених пунктів, і час доїзду до віддалених сіл пожежного автомобіля із смт. Іваничі фізично перевищує нормативні 20 хв.
На території ОТГ функціонує підрозділ місцевої пожежної охорони. На балансі Павлівської сільської ради знаходиться пожежний автомобіль ГАЗ-66, який зараз не придатний до використання. Автомобіль потребує ремонту.
Тому прошу у ході виконання бюджету 2018-го року виділити 42 000 гри. Павлівській ОТГ на ремонт пожежного автомобіля.
Таким чином, у Павлівський громаді буде пришвидшений процес гасіння пожеж, зменшаться матеріальні збитки селян і господарств під час надзвичайних ситуацій", - пише у своєму депутатському запиті Костянтин Зінкевич. Запит спрямовано голові Волинської обласної державної адміністрації  для розгляду по суті.

 

Результати голосування за запит

Всі запити Костянтина Зінкевича

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них