Профільний Комітет Верховної Ради просить виконавчу владу сприяти у роботі ДП "Волиньторф"У  Комітеті Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції відреагували на звернення Волинської обласної ради щодо критичної ситуації, яка склалася на державному підприємстві "Волиньторф".
Народні депутати звернулися до Міністра енергетики та вугільної промисловості України Ігоря Насалика.  Посилаючись на звернення Волиньради, вони наголошують, що ДП "Волиньторф" - одне з найбільших бюджетоутворюючих установ Волині, забезпечує паливним торфом як суб'єкти господарювання так і приватні домогосподарства України, створює робочі місця. Між тим, є загроза зупинки   підприємства. Причиною такої ситуації стала бездіяльність і бюрократична тяганина органів виконавчої влади.
"Для подальшої роботи, підприємству необхідно оформити право користування земельними ділянками в межах ліцензійних площ, при цьому в наявності є всі необхідні спеціальні дозволи.
Просимо на рівні центрального органу виконавчої влади вжити всіх необхідних заходів для функціювання державного підприємства "Волиньторф".
Про результати розгляду поінформуйте Комітет і Волинську обласну раду", - йдеться у листі до керівництва Міненергетики за підписом першого заступника Голови Комітету   Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції
Юрія Савчука.