Ревізійна комісія з перевірки «Проліску» так і не змогла приступити до роботи19 жовтня ревізійна комісія обласної ради, яка утворена рішенням сесії для перевірки КП "Санаторій матері і дитини "Пролісок", намагалася  провести в оздоровниці відкрите засідання. Нагадаємо, на офіційному сайті обласної ради було оприлюднено оголошення про цю подію.

З депутатів були присутні  тільки голова комісії Ігор Лех та Михайло Імберовський. "Не приїхали ті депутати, які на словах підтримують Валентину Касарду. Питання: чому вони були відсутні? Чому колишній керівник блокує роботу комісії?  Відчуває, що є порушення з її боку ?"  - висловлює свою думку Ігор Лех.

На останній сесії обласної ради більшість депутатського корпусу не проголосувала за продовження терміну дії контакту з директором санаторію Валентиною Касардою. Крім того, на цій же сесії було ухвалено рішення Про утворення ревізійної комісії комунального підприємства «Санаторій матері і дитини «Пролісок». У Статуті цього комунального підприємства передбачено, що така комісія має право на перевірку санаторію і повинна працювати у складі трьох чоловік.  

 

Зауважимо, що це була чергова спроба членів комісії приступити до роботи, однак і цього разу депутатам не надали документів. "Дивна ситуація, коли в санаторії

відправляють по 8 людей у відрядження, аби ми не мали змоги отримати документації", - робить висновки голова ревізійної комісії. Комісія вже тричі виїздила до оздоровниці разом з фаховим юристом та аудитором.    Однак, попрацювати з документами членам комісії так і не вдалося.

Ігор Лех заявляє, що завтра, 23 жовтня,  буде фінальний п'ятий виїзд ревізійної колмісії до оздоровниці. "Більше ми туди не поїдемо. Якщо й завтра не побачимо на місці керівника і не отримаємо документів, то будемо офіційно звертатися до дежфінінспекції та в прокуратуру, бо ми спостерігаємо за реальним саботажем, про причини якого  не важко здогадатися. Після першого візиту навіть не могли подумати, що буде таке протистояння.  Крім того, ми маємо відчуття, що  колектив санаторію абсолюно не підтримує цих процесів, які сьогодні відбуваються.  За колишнього керівника заступалася невелика грпка людей, яка, мабуть, мала якісь привілеї, а всі інші   бачать об'єктивну ситуацію і просто хочуть спокійно працювати.  Колектив побачив, що  Валентина Касарда боїться ревізійної комісії, тому й немає реальної підтримки більшості, але є простояння наближених людей, які , вочевидь, мали особисту вигоду", - коментує ситуацію Ігор Лех.