РІЗДВО У ВОЛИНСЬКІЙ РОДИНІНа честь народження Христа у храмах усіх волинських церков відбулися Різдвяні Божественні літургії.

У день одного з найбільших християнських свят – Різдва Христового усі дороги вірян вели до храмів. Урочисті вранішні богослужіння у головних церквах більшості релігійних громад відвідав заступник голови обласної ради Григорій Пустовіт.

Від імені голови Волиньради Григорія Недопада та усього депутатського корпусу він привітав зі святом прихожан Свято-Троїцького кафедрального собору, кафедрального храму Різдва Богородиці Української Греко-католицької церкви, громади Євангельських християн-баптистів та християн віри євангельської - п’ятидесятників, а також вірян Християнської церкви «Царство Боже».

«Різдво Спасителя – це не просто відзначання історичної події. Це свято несе в собі важливі істини про людину і світ. Воно має особливий сенс, бо символізує зв’язок поколінь і єдність з іншими людьми, його суть - у щирості спілкування, непереможності добра, величі спільної молитви. Бажаю, щоб у душі кожного оселився мир і спокій, радість і тепло. Будьмо непохитними у вірі, безмежними у любові, міцними у здоров’ї, Зичу багато добрих і бажаних подій! Хай буде щасливою кожна сім’я і уся наша велика українська родина», - звернувся Григорій Пустовіт до вірян.