Розклад фахових майстерень Української асоціації районних та обласних рад на жовтень (РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ, +ІНФОГРАФІКА)У жовтні Українська асоціація районних та обласних рад проведе 9 фахових майстерень у рамках Проекту ПУЛЬС. Практикуми є безкоштовними.

Так, на обрані відповідно до опитування тематики, навчання відбудуться для представників Дніпропетровщини, Закарпаття, Черкащини, Хмельниччини, Вінниччини, Миколаївщини, Чернівеччини та Сумщини.

Фахові майстерні проводитимуться в інтерактивній формі. Учасники, матимуть змогу поставити питання модератору, подискутувати один з одним та обмінятися враженнями. Передбачається обговорення законодавства та шляхи його застосування на практиці, а також інші важливі аспекти діяльності органів місцевого самоврядування.

Зареєструватись на навчання можна за номером телефону 044-484-05-66 або написавши на адресу електронної скриньку uaror.pulse@gmail.com. При реєстрації потрібно повідомити П.І.Б., орган місцевого самоврядування, посаду та контактний телефон.

Заходи організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Нагадаємо, що протягом 4 сезону Проекту буде проведено 48 фахових майстерень на території 23 областей країни.

Детальна інформація про дати та тематику у інфографіці нижче.