У профільному комітеті ВРУ розглянули Звернення Волинської обласної ради щодо врегулювання проблеми з дозволами на вантажні перевезення до ПольщіКомітет Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури за дорученням Голови Верховної Ради України Дмитра Разумкова розглянув   звернення депутатів Волинської обласної ради щодо врегулювання проблеми з дозволами на вантажні перевезення до Республіки Польща (рішення від 17.12.2019 №27/34).

"Питання оформлення і видачі дозволів на поїздку територією іноземних держав під час здійснення перевезень пасажирів і вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні, їх обміну та обліку відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 червня 2015 р. № 460 «Про затвердження Положення про Міністерство інфраструктури України» та Постанови Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2015 р. № 103 «Про затвердження Положення про Державну службу України з безпеки на транспорті» відносяться до компетенції зазначених органів виконавчої влади.
24 грудня 2019 р. відбулося засідання Комісії з розгляду питань пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав Міністерства інфраструктури, на якому було обговорено нагальні питання дозволів на міжнародні автомобільні вантажоперевезення та прийнято відповідні рішення (Протокол №34 від 24.12.2019 р. затверджений Наказом Міністерства інфраструктури №996 від 28.12.2019 р.).
27 грудня 2019 було презентовано транспортний портал електронних послуг е- transport.gov.ua. Через портал можна зробити попереднє замовлення (електронне бронювання) 60% всіх видів дозволів, 40% залишаються для оформлення та видачі за усним зверненням на ПВД.
З 2 січня 2020 р. Укртрансбезпекою запроваджено процес електронного бронювання дозволів на міжнародні вантажні перевезення через транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua, який працює у тестовій експлуатації.
Разом з тим, керуючись нормами ст. 1, 14, 22, 33 Закону України «Про комітети Верховної Ради України», Ваше звернення скеровано до Міністерства інфраструктури України для розгляду по суті і прийняття відповідних рішень у межах повноважень, передбачених законом", -  йдеться у відповіді Голови Комітету з питань транспорту та інфраструктури Юрія Кісєля.