В ОДА пропонують варіанти фінансування капремонту даху Куснищанського будинку культуриУ відповідь на запит депутата обласної ради В'ячеслава Богдана щодо виділення коштів з обласного бюджету на капітальний ремонт даху Куснищанського будинку культури,  департамент регіонального розвитку та ЖКГ облдержадміністрації повідомляє наступне:
"У відділі культури, туризму та охорони культурної спадщини Любомльської міської ради наявний робочий проект «Капітальний ремонт покрівлі Куснищанського сільського будинку культури Любомльського району», виготовлений у 2016 році, згідно з яким вартість капітального ремонту даху складала 707,276 тис гривень. На сьогодні проектно-кошторисна документація на цей об’єкт потребує коригування в частині діючих цін.
Разом з цим, питання фінансування з обласного бюджету капітального ремонту Куснищанського будинку культури може бути розглянуте на сесії обласної ради під час розподілу вільних залишків коштів, що утворились на початок 2020 року.
Одночасно інформуємо, що відповідно до Державного бюджету України на 2020 рік, передбачено субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів із соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 2 млрд. грн. та субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на підтримку розвитку об’єднаних територіальних громад у сумі 2,1 млрд. гривень.
Зазначені вище кошти субвенцій Любомльською міською радою можуть бути залучені у встановленому законодавством України порядку для вирішення соціально-економічних завдань громади, зокрема на капітальний ремонт покрівлі клубу
" - йдеться у відповіді ОДА.
 

Всі запити В'ячеслава Богдана

Всі депутатські запити та запитання з реагуваннями на них