Вітання голови обласної ради з нагоди Дня будівельникаШановні працівники будівельної галузі Волині!                                    Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня будівельника!

Ви обрали дуже складну і водночас надзвичайно важливу професію, оскільки будівельна галузь є одним з головних індикаторів розвитку та стабільності економіки.  Завдяки вам, щодня змінюється Волинь, зводяться нові та реконструюються існуючі заклади освіти, культури, спорту, соціальної та медичної сфери, будується все, що необхідно краянам для комфортного життя, роботи та відпочинку. Це і обласний перинатальний центр, і інфекційна лікарня, і туб- та онкодиспансери, школи в Осівцях, Любохинах, Башликах, Піщі … і численні садочки, амбулаторії…
 Переконана, що Ви й надалі будете високо тримати марку, адже попереду у нас велика робота. В країні розпочато реалізацію масштабних будівельних програм. Відтак, жителям області і держави вкрай потрібні ваші знання та вміння.  
 Від імені усіх депутатів Волинської обласної ради та від себе особисто зичу всім вам невичерпної енергії, щастя і міцного здоров'я. Нехай ваша нелегка праця приносить лише радість і достаток, а Україні – розвиток та процвітання. Бажаю вам успішних проектів, цікавих об’єктів, надійних партнерів, фінансової стабільності і невичерпного джерела ідей!

 З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ