ВНЕСЕННО ОСТАННІ ЗМІНИ ДО ОБЛАСНОГО КОШТОРИСУ 2021 РОКУЧлени постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики на  сьогоднішньому засіданні перерозподілили державну субвенцію на будівництво, реконструкцію і утримання місцевих і комунальних доріг на 2021 рік.
Йдеться про зекономлені 72,5 тисяч гривень під час капітального ремонту автомобільної дороги Собіщиці-Колодії Вовчицьк- (М-07)-Комарове-Розничі-(Р-14). Зазначені асигнування повернуться з Камінь-Каширського  районного бюджету до ДП « Служба місцевих  автомобільних доріг у Волинській області».
Як пояснили у департаменті інфраструктури ОДА, капітальний ремонт автошляху повністю виконаний і днями його буде введено в експлуатацію.
Голова бюджетної комісії облради Орест Маховський нагадав, що ремонт цієї дороги тривав із 2018 року  в рамках проєкту міжнародної технічної допомоги ЄС "Дороги, що з’єднують польські та українські кордони".

«Це єдиний об’єкт, по якому кошти спрямовувались саме на районний бюджет, всі решта субвенцій на ремонт комунальних та місцевих доріг ми скеровуємо на бюджети територіальних громад. Відтак, у зв’язку із успішною реалізацією цього проєкту, ми маємо повернути залишки коштів із районного бюджету в обласний», - зауважив він.
Члени бюджетної комісії також підтримали пропозицію депутата Ярослава Матвійчука щодо необхідності узгодження департаментом інфраструктури ОДА та ДП « Служба місцевих автомобільних доріг у Волинській області» переліку доріг, запланованих до ремонту у 2022 році. Оскільки, як засвідчила попередня практика, до цього документу завжди є чимало зауважень.
Голова комісії Орест Маховський нагадав, що у ході бюджетних слухань профільним відомствам виконавчої влади було рекомендовано прозвітувати до 25 грудня. Між тим, у зв’язку із кадровими ротаціями у департаменті інфраструктури ОДА, він запропонував розглянути це питання на одному із перших засідань бюджетної комісії у 2022 році.