ВОЛИНЬ ЗДІЙНЯЛА ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРАПОРПрапори України та Національного олімпійського комітету підняли з нагоди відкриття Ігор ХХХІІ Олімпіади Токіо-2020 (Японія).

У церемонії  підняття державного та олімпійського стягів взяли участь представники спортивної спільноти області, Національного Олімпійського комітету, влади та громадськості. У ХХХІІ літніх Олімпійських іграх Україну представлятимуть 158 олімпійців, восьмеро з яких волиняни. Усі вони - вихованці Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності.

Звертаючись до присутніх перший заступник голови обласної ради Юрій Поліщук найперше висловив вдячність: олімпійцям та паралімпійцям - за титанічну працю та здійснені і майбутні перемоги, тренерам – за професійність і наполегливість у підготовці спортсменів найвищої майстерності, бізнесу і органам влади різних рівнів, які кожен у свій спосіб підтримують олімпійський спорт. «Вважаю, що у рік 30-ї річниці Незалежності України ця олімпіада має стати особливою для наших збірних. Ця дата буде додатковим стимулом для українських спортсменів у досягненні високих вершин. Переконаний, що наші збірні виступлять максимально успішно і ми будемо зустрічати їх з великою радістю і гордістю. Чекаємо з перемогою!», - зазначив він.                                                                                

Честь України і Волині на  світовій спортивній арені захищатимуть:
Марія Повх – веслування на байдарках і каное, тренери Роман Повх та Андрій Шевчук.
Юрій Вандюк – веслування на байдарках і каное, тренери Федір Семенюк та Роман Повх.

Анастасія Турчин – дзюдо, тренери Віталій Терешкевич та Михайло Романкевич.
Яна Беломоіна - велосипедний спорт, тренери Віктор Ковальов та Максим Гавриленко.
Іван Банзерук – легка атлетика, тренер Володимир Яловик.
Данило Даниленко – легка атлетика, тренери Сергій Басенко, Олена та Олег Вегнери.
Ірина Климець – легка атлетика, тренер Роман Черкашин.
Марія Сахарук (Філюк) – легка атлетика, тренерка Валентина Борисюк.