Звітує Надія ХвищунЗвіт

депутата обласної ради Хвищун Надії Віталіївни

за 2017 рік

 

Обрана депутатом Волинської обласної ради VII скликання на виборчому окрузі № 56 (м. Луцьк) від Волинської обласної регіональної політичної партії «Українське об’єднання патріотів - УКРОП». Член політичної партії «УКРОП», член фракції «УКРОП» у Волинській обласній раді. Секретар постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій.

 

Відвідування і активність на пленарних засіданнях обласної ради, робота в постійних комісіях, засіданнях фракції

За звітний період не пропускала жодного пленарного засідання сесії обласної ради, фракції; додатково брала участь у засіданнях інших комісій обласної ради.

Моя депутатська діяльність була спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень у межах депутатських повноважень, наданих Законом України “Про статус депутатів місцевих рад”.

У своїй діяльності керуюся Конституцією України, законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про звернення громадян”, Регламентом роботи обласної ради та іншими нормативно-правовими документами.

 

У 2017 році під час засідань постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій (далі – профільна комісія) розглянули низку актуальних для розвитку Волинської області питань. Була співавтором рішень комісії, які стосувалися стану та перспектив розбудови міжнародних пунктів пропуску через кордон, розташованих у Волинській області; звернення Волинської обласної ради до центральних органів влади України щодо внесення змін до чинного законодавства, що регулює перебування транспортних засобів з іноземною реєстрацією на території України. Підтримала рішення щодо розмитнення товарів, ініціювала звернення до Кабміну та Верховної Ради України про збільшення терміну перебування на території України автомобілів з закордонними номерними знаками.

 

За вказаний період підготувала та подала грантові проекти за програмою Транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна, що стосувались розвитку підприємництва, реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, доступу до освіти сільських мешканців та покращення екологічного стану.

Вдруге організовано роботу Школи бізнесу для сільських дітей. Близько 80 дітей з усіх районів області ознайомились із передовими підприємствами області та пройшли тренінги з питань менеджменту, маркетингу, підприємництва, торгівлі, економіки та економічних відносин.

 

Ініціювала та підтримала на сесії обласної ради внесення змін в Регіональну програму підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей на 2017 рік, для оплати освітніх послуг учасниками АТО, яким державною не було забезпечено навчання за кошти держаного бюджету.

 

У повній мірі використала наданий депутатський фонд, всі кошти якого скеровані для надання допомоги людям, які до мене зверталися. Як правило, кошти із депутатського фонду спрямовувалися на допомогу важкохворим людям не лише із мого округу, а й з Луцька, Ковеля, Любешова.

Як депутат обласної ради надала матеріальну допомогу понад 30 волинянам на лікування.

 

Співпрацюю з депутатами міської ради фракції «УКРОП», беру участь у громадських заходах, ініційованих органами влади та місцевого самоврядування усіх рівнів; діяльність висвітлюю на сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Контактна інформація для ініціативних громадян:

Телефон: +38 (0332) 75-03-35

                  +38 (095) 6584524

E-mail: n.khvyshchun@gmail.com

Facebook: https://www.facebook.com/N.Khvyshchun