Про передачу майна

проект рішення

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення про порядок управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ,  міст  області, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 13.05.2011 № 4/46, зі змінами, враховуючи клопотання Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» від 18.10.2017 № 1350/1, рішення Любитівської сільської ради від 04.05.2018 № 29/6 «Про надання згоди на прийняття майна у комунальну власність Любитівської сільської ради» та рішення постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від ____.2018 № /, обласна рада     

       

ВИРІШИЛА:

 

1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області з балансу Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» у комунальну власність Любитівської сільської ради  майновий комплекс, а саме: нежитлове приміщення (площею 158 кв. м), підсобне цегляне приміщення (площею  42,0 кв. м) та земельну ділянку, площею 0,10 га.

2. Директору Державного виробничо-торгового підприємства «Волиньфармпостач» Півнюку М. І. та Любитівському сільському голові Павлову В. І.  забезпечити  передачу майна, зазначеного у пункті 1 рішення, у встановленому законом порядку, та в місячний термін подати акти приймання-передачі на затвердження голові обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

 

 

Голова ради                                                                                 І. П. Палиця

 

Федчик 778324

Суб'єкт подання: 
голова обласної ради І.П. Палиця
Дата оприлюднення:
11.06.2018