Щодо перевезення військовослужбовців, поранених поблизу м. Волноваха, для подальшого лікування та реабілітації в лікувально-профілактичних закладах Волинської області

Депутат: 
Бегаль Михайло Григорович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 23.05.2014 №25/95 Про запит депутата обласної ради Бегаля М. Г. щодо перевезення військовослужбовців, поранених поблизу м. Волноваха, для подальшого лікування та реабілітації в лікувально-профілактичних закладах Волинської області
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
На виконання рішення обласної ради про запит депутата Бегаля М.Г. щодо перевезення військовослужбовців, поранених поблизу м.Волноваха, для проходження лікування та реабілітації в лікувально-профілактичних закладах області обласна державна адміністрація повідомляє.
З метою забезпечення перевезення вищевказаних військовослужбовців Комунальним закладом «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» була проведена робота із підготовки спеціалізованого автотранспорту - реанімобілів та лікарських бригад, оснащення їх необхідним запасом лікарських засобів та виробів медичного призначення.
З обласним військовим комісаріатом проведено уточнення порядку перевезення військовослужбовців, поранених поблизу м. Волноваха. Налагоджено взаємоінформування між управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації, обласним військовим комісаріатом та Луцьким військовим шпиталем МО України.
Поранені військовослужбовці в кількості п'яти осіб силами військової медицини госпіталізовані у Луцький військовий шпиталь МО України.
При потребі сили та засоби КЗ «Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» готові до виконання відповідних завдань.
Відповідь депутату обласної ради Бегалю М.Г. надіслано.

Голова                           Г.ПУСТОВІТ