Щодо ремонту дороги місцевого значення на ділянці Цумань-Карпилівка

Депутат: 
Ройко Юрій Петрович
Зміст звернення чи запитання: 
Рішення сесії: 
від 01.12.2016 №9/46 Про запит депутата обласної ради Ройка Ю. П. щодо ремонту дороги місцевого значення на ділянці Цумань-Карпилівка
Реагування: 

ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
Волинська обласна рада
Рішення обласної ради від 01 грудня 2016 року № 9/46 «Про запит депутата обласної ради Ройка Ю.П. щодо ремонту дороги місцевого значення на ділянці Цумань-Карпилівка» розглянуто та повідомляємо наступне.
Формування обласного переліку об’єктів з ремонту та утримання доріг загального користування 2017 року здійснюється відповідно до пропозицій райдержадміністрацій, районних рад та фінансуватиметься з обласного бюджету на умовах співфінансування з місцевими бюджетами.
Згідно з інформацією Ківерцівської райдержадміністрації, у зв’язку з відсутністю пропозицій щодо співфінансування від Цуманської селищної ради, Карпилівської сільської ради щодо ремонту даної дороги, її не включено у план ремонту доріг Ківерцівського району на 2017 рік та в обласний план ремонту доріг загального користування.
При наданні конкретних пропозицій щодо запланованих коштів з місцевих бюджетів на ремонт цієї дороги, таку ж суму буде заплановано з обласного бюджету.
Голова
В.ГУНЧИК