Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та

Волинська обласна рада
СКЛИКАННЯ
Рішення
від 19.08.2021 №7/32
м. Луцьк
Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів та
Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, Положення про порядок відчуження майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, затверджених рішенням обласної ради від 13 травня 2011 року № 4/46 (зі змінами), враховуючи листи Люблинецького ліцею Волинської обласної ради від 03 серпня 2021 року № 350/1.29/2-21, Опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» від 03 серпня 2021 року № 97 та рекомендації постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області від 18 серпня 2021 року № 13/6, обласна рада
Вирішила:

 

1. Передати з балансу Люблинецького ліцею Волинської обласної ради на баланс у користування Опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» майно, згідно з додатком.

2. Тимчасово виконувачу обов’язків директора Люблинецького ліцею Волинської обласної ради  Михайлу Бортнюку та  директору Опорного навчального закладу «Люблинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Люблинецької селищної ради Волинської області» Руслані Хвиць забезпечити передачу майна, зазначеного у пункті 1 рішення, у встановленому законом порядку, та в місячний термін подати акти приймання-передавання на затвердження голові обласної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради.

Голова ради
Григорій НЕДОПАД
Дата оприлюднення:
28.08.2021