Про клопотання громадської організації «Форум українських журналістів»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 07.02.2020 62/6
м. Луцьк
Про клопотання громадської організації «Форум українських журналістів»
07.02.2020

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В про клопотання громадської організації «Форум українських журналістів» щодо надання приміщення обласної дитячо-юнацької спортивної школи для проведення у 2020 році турніру з футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука», розглянувши матеріали з цього питання, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В., щодо надання приміщення обласної дитячо-юнацької спортивної школи для проведення у 2020 році турніру з футзалу «Кубок пам’яті Бориса Клімчука», узяти до відома.

2. Надати дозвіл громадській організації «Форум українських журналістів» на проведення заходу у приміщені обласної дитячо-юнацької спортивної школи, що відбудеться 28 березня 2020 року.

3. Доручити директору обласної дитячо-юнацької спортивної школи Галицькому Б. А. підготувати відповідні цивільно-правові угоди.

4. Рекомендувати голові обласної ради підписати цивільно-правові угоди.

Голова комісії
Микола БУЛІГА
Дата оприлюднення:
14.02.2020