Про клопотання Луцького комбінату шкільного і студентського харчування

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 29.10.2019 59/3
м. Луцьк
Про клопотання Луцького комбінату шкільного і студентського харчування
29.10.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В. щодо клопотання Луцького комбінату шкільного і студентського харчування про зменшення орендованої площі  приміщення, що знаходиться за адресою: Київський майдан, 9, м. Луцьк, та перебуває на балансі комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради», розглянувши матеріали з цього питання, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В., узяти до відома.

2. Надати дозвіл Луцькому комбінату шкільного і студентського харчування на внесення змін до Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області від 18.04.2018 № 1/С, а саме: зменшення орендованої площі приміщення, що знаходиться за адресою: Київський майдан, 9, м. Луцьк, та перебуває на балансі комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради».

3. Доручити начальнику комунальної установи «Управління будинком Волинської обласної ради» Баранчуку І. В. підготувати додаткову угоду до Договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст Волинської області від 18.04.2018 № 1/С та подати в обласну раду.

Голова комісії
М. БУЛІГА
Дата оприлюднення:
04.11.2019