Про лист ТОВ «Технолоджі груп» щодо пропозицій по покращенню епідеміологічного та екологічного стану у регіоні

Волинська обласна рада
Комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 28.04.2009 23/4
м. Луцьк
Про лист ТОВ «Технолоджі груп» щодо пропозицій по покращенню епідеміологічного та екологічного стану у регіоні
28.04.2009

Заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Кіндера О.О. про лист ТОВ «Технолоджі груп» щодо пропозицій по покращенню епідеміологічного та екологічного стану у регіоні, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :
  1. Інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального використання природних ресурсів Кіндера О.О. про лист ТОВ «Технолоджі груп» щодо пропозицій по покращенню епідеміологічного та екологічного стану у регіоні, взяти до відома.
  2. Рекомендувати управлінню охорони здоров’я облдержадміністрації (Ващенюк І.С.), Державному управлінню охорони навколишнього природного середовища у Волинській області (Мирці В.В.), Державній екологічній інспекції у Волинській області (Кіндеру О.О.), обласній санітарно-епідеміологічній станції (Янко Н.В.) внести свої пропозиції стосовно даної розробки.
  3. ТОВ «Технолоджі груп» спільно з управлінням охорони здоров’я облдержадміністрації (Ващенюк І.С.) розробити програму по утилізації лікарських відходів чи внести зміни до вже існуючих Програм.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів.
Олег Олексійович Кіндер
Дата оприлюднення:
25.09.2010