Про проєкт рішення обласної ради «Про план роботи обласної ради на І півріччя 2020 року»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та цінової політики
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 02.12.2019 76/6
м. Луцьк
Про проєкт рішення обласної ради «Про план роботи обласної ради на І півріччя 2020 року»
02.12.2019

Відповідно до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши проєкт рішення обласної ради «Про план роботи обласної ради на І півріччя 2020 року», заслухавши та обговоривши інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики Імберовського Ю.М., постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію голови постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики Імберовського Ю.М. взяти до відома.

2. Рекомендувати заступнику керуючого справами – начальнику відділу з питань організаційного забезпечення діяльності ради Ляшко О.О. внести до плану роботи обласної ради на І півріччя 2020 року такі зміни та доповнення:

1) замінити питання 9, що пропонується для розгляду на засіданнях постійної комісії з питань бюджету, фінансів та цінової політики таким питанням:

- «Про затвердження Положення про порядок роботи та персональний склад конкурсної комісії з визначення учасників (суб’єктів господарювання, фізичних осіб-підприємців, що здійснюють діяльність в галузі агропромислового комплексу), які мають право на одержання фінансової підтримки за рахунок коштів обласного бюджету» термін розгляду  - I квартал, інформує  - постійна комісія з питань бюджету, фінансів  та цінової політики.

3. Рекомендувати депутатам обласної ради підтримати проєкт рішення обласної ради «Про план роботи обласної ради на І півріччя 2020 року» з урахуванням пункту 2 цих висновків.

Голова комісії
М. ІМБЕРОВСЬКИЙ
Дата оприлюднення:
05.12.2019