Про проєкт рішення обласної ради «Про приватизацію будівлі оздоровчого комплексу та будівлі прохідної у м. Луцьк на вул. Дубнівській, 26а»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 17.12.2019 61/3
м. Луцьк
Про проєкт рішення обласної ради «Про приватизацію будівлі оздоровчого комплексу та будівлі прохідної у м. Луцьк на вул. Дубнівській, 26а»
17.12.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В. про приватизацію будівлі оздоровчого комплексу та будівлі прохідної у м. Луцьк на вул. Дубнівській, 26а, розглянувши матеріали з цього питання, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В., узяти до відома.

2. Рекомендувати депутатам обласної ради підтримати проєкт рішення обласної ради «Про приватизацію будівлі оздоровчого комплексу та будівлі прохідної у м. Луцьк на вул. Дубнівській, 26а»

 

Голова комісії
М. БУЛІГА
Дата оприлюднення:
20.01.2020