Про проєкт рішення обласної ради «Про закріплення майна на праві оперативного управління»

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 25.10.2019 58/9
м. Луцьк
Про проєкт рішення обласної ради «Про закріплення майна на праві оперативного управління»
25.10.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В. щодо закріплення за комунальним підприємством «Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки» Волинської обласної ради на праві оперативного управління майна, розглянувши матеріали з цього питання, постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію заступника керуючого справами – начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М. В. щодо закріплення за комунальним підприємством «Волинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки» Волинської обласної ради на праві оперативного управління майна за адресою: вул. Короленка, 1, м. Луцьк, узяти до відома.

2. Рекомендувати депутатам обласної ради підтримати проєкт рішення обласної ради «Про закріплення майна на праві оперативного управління» (об’єднаний).

Голова комісії
М. БУЛІГА
Дата оприлюднення:
25.10.2019