Про тимчасово виконувача обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради

Волинська обласна рада
Постійна комісія з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства
ВИСНОВКИ / РЕКОМЕНДАЦІЇ
від 17.12.2019 49/1
м. Луцьк
Про тимчасово виконувача обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради
17.12.2019

Заслухавши та обговоривши інформацію заступника керуючого справами-начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради Якимчук М.В. про заяву т.в.о директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради Сидора І.М. з проханням увільнити його від виконання обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради та про необхідність призначення нового тимчасово виконувача обов`язків директора цього підприємства (вхідний № 1/4815/55/1-19 від 16.12.2019),

постійна комісія

В И Р І Ш И Л А :

1. Інформацію Якимчук М.В., заступника керуючого справами -начальника відділу з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області та землями комунальної власності виконавчого апарату обласної ради, про заяву т.в.о директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради Сидора І.М. з проханням звільнити його від виконання обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради та про необхідність призначення нового тимчасово виконувача обов`язків директора цього підприємства, взяти до відома.

2. Рекомендувати голові обласної ради в установленому законом порядку:

1) Звільнити Сидора І.М. від тимчасового виконання обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради.

2) Покласти виконання обов`язків директора КП «Волинська обласна клінічна лікарня» Волинської обласної ради на Дударя Олександра Валерійовича.

Голова комісії
Л.ТИМОЩУК
Дата оприлюднення:
17.12.2019